UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe ile czasu będą się opierały patolce, która dla zabawy, z nudów je zniszczy, "bo były". Tak się kończą inwestycje budżetu obywatelskiego - to nie miasta, a bezpośrednio od mieszkańców, więc patolka czuje się totalnie bezkarna. Łyczek Specjalka, j-b butelką o ziemię, obowiązkowe kwiknięcie "Olympia to potenga!"i jak małlpa uwiesić się na hamaku, żeby inni też nie mieli. Zastanawiam się czy prędzej zostaną zdemolowane i rozkradzione czy dla zabawy podpalone.
Stoicki Obserwator