UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No chyba ich pogięło z tymi hamakami. Na nic nie ma kasy A tutaj takie rzeczy. po pierwsze to kwestia paru dni i będzie demolka tych hsmakow po drugie to w parku Modrzeie leży na alejkach asfalt w różnym stanie zresztą. Tym by się zajęli ekologiczni animatorzy rozrywek z bozej łaski ale takie hamaki to mniejszy kłopot niż powiedzmy zrobić porządne bite ścieżki w parku hę?