UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gameryk A. - Niestety, jest to wysoce prawdopodobne, skoro dziesiątki tysięcy poszły na taką inwestycje, można byłoby się pokusić o chociażby jeden słup z monitoringiem, zapewne szybko ostudziło by to zapędy niewychowanej młodzieży lub chuliganów (patrz monitoring w parku w Pasłęku. )
NiePrawyAleSprawiedliwy-