50
09.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ukochany kraj to piękna pieśń. Ech żeby tak PortEl coś zrobił, żeby nie tylko pisać można ale i dźwięk odtwarzać. Ale bym se pośpiewał a wszyscy mogliby posłuchać.
Cz (2020.10.09)
@Cz - Chodzi mi po głowie zorganizowanie Chóru Rewolucyjnego w Elblągu, każdy głos się przyda, proszę nasłuchiwać; )
RobertKoliński (2020.10.09)
@GłębokaMyśl - Zawsze podaję przykład Kołobrzegu, który bez potrzeby przekopu, bez konkurencji dużych portów obok i mając port wielokrotnie większy niż Elbląg rozwinął się ogromnie - kilkanaście statków rocznie.
(2020.10.11)
Przekop - PISOWSKA PICUWA dla naiwnych i partyjnych.
(2020.10.12)

info

2  
  2
Zamulony to jesteś Ty.
myk (2020.10.13)
@GłębokaMyśl - Proszę, proszę jaki specjalista. Czy doktorat też w tej dziedzinie?
myk (2020.10.13)
@GłębokaMyśl - Szkoda, że tylko ws. przekopu naszej Mierzei wszyscy tak pilnie wyliczają koszty, racjonalność biznesową, czas zwrotu inwestycji. Czysta polityka tylko dlatego, że robi to dziś akurat PIS, choć wszystkie projekty powstały jeszcze na biurkach PO. No bo np. jak związana z PO Pani Prezydent Zdanowska za miliardy zł kopie pod całą Łodzią żeby ziścić fanaberię projektu dworca kolejowego Łódź Fabryczna wymagającego dla jego funkcjonowania podziemnego połączenia z dworcem Łódź Kaliska, to jakoś nikt nie robi wyliczeń stopy i czasu zwrotu tej inwestycji. No bo jak "nasi"puszczają miliardy w błoto, to siedzimy cichutko. I takich podobnie "Misiowych"inwestycji za miliardy można wskazać na pęczki w każdym zakątku naszego kraju, więc zwyczajnie idpimpkajcie się od naszego Elbląga. A pogadamy jak przekop będzie już otwarty i sami będziecie nim pływać i wozić tam swoich gości z Polski jako największej atrakcji turystycznej regionu.
Kaszk (2020.10.13)
Od 3 dni błąd w tytule nie jest poprawiony, żenada.
Cynik (2020.10.13)

info

0  
  0
Chyba PO i KO bo prezydenta Elbląga takiego wybraliście; p
reAListkA (2020.10.13)
@Kaszk - Atrakcja regionu? Co ty ćpiesz. .. .ten przekop nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego, jedyne co tu bedzie wpływać to barki z rosyjskim węglem lub śrutą sojowa, kto i po co ma co innego do elblaga transportowac? Płyty z kronospanu czy zawiasy do mebli?
AdolfHeiter (2020.10.14)