A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aż strach wskoczyć na ten wściekle pomarańczowy samolot bo nawet z wyglądu zimny jak blacha.
Ale jak była zarezerwowana dla pacjentek zainfekowane COVID to zdrowe nie moga tam przebywać. Więc w tym przypadku nie bedzie żadnego oddziału PiG w miescie dla zdrowych pacjentek.
Nowoczesny sprzęt i nowy Trakt Porodowy same niczego nie załatwią.
Remont tego oddziału nic nie zmieni. Musi się zmienić podejście do pacjenta
Oddzial dzieciecy w nowym to pyskate pielegniarki lekarze przemykaja. przeciez oni sa najmadrzejsi a matka stoi jak cymbal i nie liczy sie. wietrzenie poranne sal gdy dziecko bylo kapane :)starsza puelegniarka wpadla do sali z glosnym :wietrzymy a ja z 3 miesieczna nagusienka corka. Bylo zimno. Zamknelam okno. Weszla jak przeciag i wybiegla jak wicher obudzila drugie dziecko ktore w koncu zasnelo bo cala noc plakalo. :(czy personel jest niewidomy?oni sa dla nas. Nie odwrotnie. Obcokrajowcow lepiej traktuja np taka ukrainka rodzina pielegniary rzadzila sie. Wysyczala ze ona zawsze jest w tej sali a ja nie powinnam tu byc bo ona tu pierwsza. A wogole jak juz siedze z 4 letnie corka to powinnam wyprowadzac jej corke do wc. Kobieta byla z ukrainy. Pielegniarki stwierdzily ze nie jestem w hotelu i powinnam tamto dziecko wyprowadzac do wc i pilnowac zeby sie nie zeszczala. Postawilam sie im. Traktowaly mnie jak glupia. szkoda gadac ale wytrzymalam. Nigdy tego nie zapomne.
Może nie
@Tylko pytam... - będą rodzić pod drzwiami
klimy nie ma rzepa tak