38
05.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Aż strach wskoczyć na ten wściekle pomarańczowy samolot bo nawet z wyglądu zimny jak blacha.
(2020.10.06)

info

4  
  0
Ale jak była zarezerwowana dla pacjentek zainfekowane COVID to zdrowe nie moga tam przebywać. Więc w tym przypadku nie bedzie żadnego oddziału PiG w miescie dla zdrowych pacjentek.
(2020.10.06)
Nowoczesny sprzęt i nowy Trakt Porodowy same niczego nie załatwią.
(2020.10.06)

info

4  
  0
Remont tego oddziału nic nie zmieni. Musi się zmienić podejście do pacjenta
Przeciwna łączenia oddziału (2020.10.06)

info

7  
  0
Oddzial dzieciecy w nowym to pyskate pielegniarki lekarze przemykaja. przeciez oni sa najmadrzejsi a matka stoi jak cymbal i nie liczy sie. wietrzenie poranne sal gdy dziecko bylo kapane :)starsza puelegniarka wpadla do sali z glosnym :wietrzymy a ja z 3 miesieczna nagusienka corka. Bylo zimno. Zamknelam okno. Weszla jak przeciag i wybiegla jak wicher obudzila drugie dziecko ktore w koncu zasnelo bo cala noc plakalo. :(czy personel jest niewidomy?oni sa dla nas. Nie odwrotnie. Obcokrajowcow lepiej traktuja np taka ukrainka rodzina pielegniary rzadzila sie. Wysyczala ze ona zawsze jest w tej sali a ja nie powinnam tu byc bo ona tu pierwsza. A wogole jak juz siedze z 4 letnie corka to powinnam wyprowadzac jej corke do wc. Kobieta byla z ukrainy. Pielegniarki stwierdzily ze nie jestem w hotelu i powinnam tamto dziecko wyprowadzac do wc i pilnowac zeby sie nie zeszczala. Postawilam sie im. Traktowaly mnie jak glupia. szkoda gadac ale wytrzymalam. Nigdy tego nie zapomne.
(2020.10.06)

info

2  
  1
Może nie
(2020.10.06)
@Tylko pytam... - będą rodzić pod drzwiami
oooooooooooooooo (2020.10.06)
klimy nie ma rzepa tak
(2020.10.06)

info

0  
  0