A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Profesor Gut jednak uważa, że nie tylko z liczbą ampułek może być problem. Także z samą liczbą chorych. Biomed zapewnia bowiem, że testom będą poddawane osoby, które są chore na COVID-19,ale nie muszą przebywać pod respiratorem.
Ekspert jest sceptyczny, czy znajdzie się wystarczająca liczba chorych. Bo przecież, by testy były udane, osoby muszą mieć objawy kliniczne - i muszą przebywać w szpitalach. - Tymczasem u nas najwięcej osób [z potwierdzeniem choroby] po prostu przebywa na kwarantannach domowych - zauważa prof. Gut.
faktem jest ze jest pelno mitow dzieki -mediom -rzadom wszytskim tym ktorzy na tym zarobiom (zeby sie rymowało)
Paweł Grzesiowski buahahaha razem z simonem powinni trafić do psychiatryka a nie wypowiadać się publicznie
Dopóki lekarze oszukują, że leczą poprzez porady telefoniczne bez fizycznego kontaktu z pacjentem, nie może być mowy o odświeżeniu systemu opieki zdrowotnej. To jest wycofanie i paraliż tego systemu.
jaka uczelnia - taka "konferencja". .. zupełnie jakby słuchać jakiegoś cut&paste "dziennikarza"z CNN'u. .. .Ile można ładować narodowi te ściemy o świrusie, skoro nawet twarde dane z Ministerstwa Chorób potwierdzają wzrost zdrowotności społeczeństwa niespotykany od lat ??? - Przypomnę tylko, że od ostatnich DEKAD śmiertelność w Polsce cały czas rosła - w tym roku w końcu zmalała! Pierwszy raz od dawna. Do tego na nowotwory w Polsce umiera ok 400 osób DZIENNIE, ogółem dziennie umiera grubo ponad 1000 (tysiąc!)osób! Na mitycznego "covida"wg Ministerstwa Chorób zmarło w Polsce mniej ludzi niż w TYM SAMYM OKRESIE było samobójstw, a nawet utonięć!. .. Dlaczego zatem nie robi się konferencji o przyczynach samobójstw w tym kraju? Dlaczego dziennikarze tak zajadle nie tropią przyczyn cały czas rosnącej fali nowotworów w Polsce ?!?!? Jesteście zwykłymi, pospolitymi kłamcami, którzy wyłączając własny mózg i sumienie robią grzecznie to, co przełożony karze, lub jakiś idio-minister od 7 boleści. Teraz można łatwo zrozumieć, jak wprowadzono nazizm w Niemczech -jednym z ówcześnie najbardziej cywilizowanych krajów świata. ..
ludzie przestali chodzić po lekarzach, lekarze mają mniejsze pole do popisu i mniej ludzi umiera, gdyby zamknąć na amen szpitale i przychodznei zmarłych byłoby jeszcze mniej,
jak długo będzie jeszcze trwać ta ściema, kto pociąga za sznurki? Jak się w końcu ludzie dowiedzą kto za tym szemranym interesem stoi to rewolucja francuska będzie przy tym pikuś. Już trzeba gilotyny montować na tych wszystkich co się sprzedali
Nawet nie macie odwagi zamiescic komentarza!
Do tych co kilkaja łapke w gór bez sprawdzenia danych. Fakt w lipcu zmarlo mniej osob niz w zseszłym roku ( 30,8 do 33,5) ale pandemia zaczała się w marcu i trwa do teraz. Od marca do lipca w zeszłym roku zmarło 168,3 tys ludzi, a w tym roku 171,6 tym roku. Czyli mamyw okresie pandemii wiecej zmarłych o 3,3 tys. Dane GUS --> https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/inne-opracowania/informacje-o-sytuacji-spoleczno-gospodarczej/biuletyn-statystyczny-nr-82020,4,103.html , tablica 7 "Ludność".