UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj. .. Na grzybach to zawsze alko się lało strumieniami. Czasami gdy już postanowiło się wracać to nawet GPS w telefonie nie pomagał bo człowiek widział na raz 4 ekrany wirujące w kółko. Nie wiem czasami jakim cudem udawało mi się w końcu wychodzić z tych lasów.
StefanK