UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słuchaj nie zawsze przepuszczanie pieszego jest słuszne np jak dojeżdżam do przejścia i nic zamna nie jedzie A pieszy dopiero dochodzi do przejścia to nie ma sensu, albo jazda autem ciężarowym gdy mister uprzejmości z pasa obok lub naprzeciwko zatrzymuje się w ostatniej chwili i czeka na oklaski. .. .Akcja słuszna bo piesi też chodzą jak święte krowy przez przejście z głową w smartfonie.

Wk wk