UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
te malowidło na chodniku to jakiś totalny bubel do niczego nie podobny. Już szybciej do wyobraźni trafiłaby przekreślona słuchawka starego telefonu stacjonarnego. No ale cóż, jacy pomysłodawcy takie bohomazy. Grafficiarzy poproście których tak ścigaliście to wam odmalują takie znaki że wam włosy zdębieją.