UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powinno to być traktowane jako darowizna, bo jak to inaczej nazwać?. W mediach na okrągło się o tym trąbi a ludzie dalej się dają robić w balona. Tego typu zajście nie powinno być w ogóle notowane a juz tym bardziej ścigany osobnik który otrzymał darowiznę, bo niby za co ścigać?
Hahahaha