UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Starsi ludzie są gorsi od dzieci. .. Możesz mówić 100 razy a i tak zapomną, są bardzo łatwowierni, naiwni. Znam to z doświadczenia, a najgorsze są te wszystkie sprzedaże towarów na prezentacjach, klejnot TV, domokrążcy z polecenia itd.

Anonimek1