UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja do nadleśnictwa wysłałem parę zdjęć z lasu Jelenia Dolina i z drogi przed parkingiem gdzie ktoś wysypal odpady budowlane. Jesteśmy brudasami i tyle. Dziś rozmawialem z panią spod Sztokholmu, czysto. U nas butelki mozna zbierac jadac wiejskimi drogami od Nowiny po Wilkowo.
Art :)