UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na słupach oswietleniowych nad rampami wiszą kamery, tylko po co, skoro albo nie dzialaja, albo nikt nie oglada obrazu. Oprócz dzieci i młodzieży, ktora faktycznie przychodzi tam dla sportu, 70% stanowi okoliczna patologia, która rozsiada się z alkoholem i muzyką grająca z telefonów. Kazdy jest w stanie wyobrazić sobie co generują ich narządy mowy i ruchu. To jest przykre, że na takim skromnym skateparku, nie można sobie pojeździć bez narażenia na słuchanie odgłosów tego dna lub pretensji rodziców maluchów, którzy przychodzą z 3 latkami na rowerkach(głupota i brak wyobraźni się kłania). Policji nie uświadczysz, zwłaszcza między 18-22,gdy najbardziej by się przydała- patoli nie wyprostuje, ale systematyczne patrole może zniechęciłyby „nie” sportowców do rozsiadania się tam? Mogę sobie tylko pisać, tak jak autorka robić zdjęcia. Bez interwencji policji wieczorem, a staży miejskiej w dzień nic się nie zmieni. Legitymować i karać. Taki mój wniosek.