UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety tak wygląda tam zawsze. Myślę że duży otwarty śmietnik może w jakieś skytowskie naklejki poprawił by sytuację. Śmietniki w koło są małe a te butelki raczej z tych większych. Więc gdy najbliższy śmietnik pełny, iść się nie chce kawałek dalej. Nie wiem czy to wina rodziców pewnie w dużej mierze tak ale sama mam dzieci od maleńkości wszystkiego uczę a mam wrażenie jak bym nic nie mówiła i nie uczyła. Może to pokolenie takie dziwne poprostu już jest.