UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wrzesień 39nie był klęską militarną, co to za straty 65 tys zabitych?, . .. Ruscy pod Berlinem wytracili 400 tys żołnierzy, a mieli wygraną już wojnę, Niemcy pod Stalingradem ponad 280 tys, wrzesień 39 biorąc pod uwagę ówczesne czasy był przegraną małą bitwą od początku nie do wygrania, jest o czym pamiętać, biorąc pod uwagę maj 40 roku we Francji to można nawet przyjąć, że wrzesień był sukcesem bo straty były znikome, politycznie to była klęska sanacji i bardzo dobrze zresztą,
realnie patrzÄ…c