UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kajar - Tak szczerze to ten gość @opus mam trochę racji. Chyba nie zaprzeczysz??? Nieudaczników jest cała masa i nie tylko w Elblągu, ale w całym kraju. Gdzie by ucho nie przystawił to w samorządach polskich wymyślają tylko problemy siejąc wszędzie zamęt, w szczególności tam, gdzie rządzi opozycja. Dużo pisania na ten temat !!! W Polsce nie ma teraz ludzi potocznie mówiąc z jajami i rozumem, same tylko narzekania i płacz, oczywiście biadolenie i zwalanie winy na innych, ale nie na siebie samego.