UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W miejscu, gdzie mieszkam jest ograniczenie prędkości do 40 km/h i prawie mało kto tego przestrzega. Zgłaszanie nie przynoszą żadnych starań policji na zmianę stałych od lat naruszeń przepisów przez kierowców. No cóż mamy policję jaką mamy.