UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

WYSOKI SĄD da 1500 zł kary, max na roczek zabierze prawo jazdy i tyle z konsekwencji bycia żywą torpedą drogową, która za nic ma życie i zdrowie innych uczestników ruchu! HAAA TFUU na takie wyroki!!!!

Gosc6373