UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Pamiętam, że Start i Olimpia mecze ligowe piłki ręcznej rozgrywały w hali wojskowej przy ul. Królewieckiej. Nie jestem pewien ale jeżeli ten obiekt dopuszczono do rozgrywek to raczej miał pełnowymiarowe boisko!Druga sprawa to fakt, że w hali MOS na Kościuszki odbywało się wiele liczących się imprez sportowych z różnych dyscyplin zespołowych i indywidualnych. Można było oglądać tutaj chociażby najlepszą koszykarkę świata U. Siemionową czy najlepsze polskie siatkarki /miała okazję grać przeciwko Nim P. Redaktor Mira Stankiewicz jako zawodniczka Orła Elbląg/ także jak widać wiedza P. M. Kowalskiego jest troszkę ograniczona i myślę, że warto by było żeby skontaktował się ze zorientowanymi ludźmi, którzy byli organizatorami tych imprez a także wielu innych o wysokiej randze w sportach indywidualnych tj. np boks. Dla człowieka, który chce być Przewodnikiem PTTK taka wiedza byłaby bezcenna. Pozdrawiam!DWŻ