UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwne rzeczy, to za tej złej komuny w 1966 wybudowano nowoczesny stadion i przez 55 lat pózniej nic, to kiedys mieli pieniądze na sport?, a teraz w tym dobrobycie ledwo wyskomlano kasę na oświetlenie. Dlaczego zmarnowano ponad 2 mln na dokumentację nowego stadionu, ten kto to zatrzymał powinin zwrócic kasę ze swoich pieniedzy
Kto to był