UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy chyba decydenci czekają na taką wiadomość, żeby w końcu zacząć działać - "W niemieckim mieście Wesel doszło do tragedii. Mały samolot uderzył w budynek mieszkalny. Zginęły co najmniej trzy osoby. "- Czy decydentom o to chodzi i czekają na tragedię??? Ten warczący samolot krąży dokładnie nad moim domem !!!
czekam na działanie