UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zawsze trzeba pamiętać o tych, co oddali życie w służbie dla obywateli. Przykre jest tylko to, że niektórzy funkcjonariusze tzw. czarne owce psują tym dobrym i sumiennym kolegom opinię w oczach obywateli. Dlatego doradzam zawsze takich funkcjonariuszy się pozbywać. Wszystkiego najlepszego w dniu święta policjantów !