UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
MAM TAKĄ PROPOZYCJE dać każdemu policjantowi rejon np 5 policjantów na dzielnicę czy przyległą wioskę itp, i jak na jego terenie będzie kolizja- brak premii przez miesiąc, jak wypadek bez ofiar- rok bez premii i awansów. Wypadek śmiertelny- 3 lata bez awansów i premii w tym nagana do akt. Jak myślicie, bezpieczeństwo by się poprawiło ?