UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ Tsom / z komentarzami. .. to jest podobnie jak z wyborami / jedni za / drudzy sprzeciw. .. Ludzie na nie- uświadomcie sobie to że w tej chwili Rodzina /znajomi i przyjaciele. .. Tej Pani przeżywają w tej chwili dramat. Uszanujcie to !!! Bo nie ma gorszego dramatu jak wejść do mieszkania / pokoju i zobaczyć że kogoś już nie ma. .. a wczoraj jeszcze był !

C...E.