UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest tragedia rodzin tych 3 osób i trzeba im współczuć i w tym przypadku życzyć pasażerom szybkiego powrotu do zdrowia fizycznego bo psychicznie to długo nie będzie dobrze. Sama świadomość że straciły w tym samym wypadku koleżankę to kolejny cios. To co one przechodzą i ich bliscy to nikt nie wie. Trzeba uszanować cierpienie ich wszystkich i powstrzymać się od zbędnych komentarzy bo to czasu nie cofnie a może wręcz zaszkodzić innych którzy nie są niczemu winni