UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tysiące lat temu idioci szli z patykiem lub kamieniem na polowanie np. na mamuta i ginęli, obecnie wsiadają za kółko bez umiejętności i wyobraźni i giną, za tysiąc lat. .. już zapewne nas nie będzie a jak będziemy to dalej będą ginąć bo głupoty nie da się tak po prostu wyplenić. Jedno jest pewne jesteście mądrzejsi bo kto inny był głupszy i tak dalej obyście się uczyli na cudzych błędach a nie na swoich bo swoje najbardziej bolą