UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze, że jej już nie ma. Szkoda tylko pasażerów. Nie umie zapanować nad autem niech nie siada za kółko bo jedna z poszkodowanych, którą znam twierdziła że kierowca jechała 140 km/h. Widocznie chciała iść do piachu. Nie szkoda mi jej i nie współczuje rodzinie. Jak to mówią jednej idiotki mniej na drodze. .. Ale one rosną jak grzyby po deszczu. ..

wittchen