UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O własne bezpieczeństwo, to chyba każdy powinien zadbać sam. A czekanie na działania policji, to co mają zmienić?Mieszkam w Norwegii i policję na drogach widuję tutaj raz na kilka lat. A jednak wypadków i śmierci na drogach zdecydowanie mniej tutaj, niż w Polsce. Ale też kary są zdecydowanie bardziej uciążliwe dla sprawców wykroczeń drogowych. Za znaczne przekroczenie szybkości idzie się do aresztu. Po prostu, parę tygodni odpoczynku i czas na wyciszenie się. A w Polsce kierowców-bandytów prawo traktuje, jak niegrzeczne dzieci. Tak nie wprowadzi się bezpieczeństwa na drogach. Niestety, ale sprawdza się stara zasada, że kiedy nie działa siła argumentów, to trzeba użyć argument siły.

mm263