33
17.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@OlegSwed1977 - Wyobraź sobie matole, że może nie być rozmiarów w mundurowce.
(2020.07.18)
I dlatego masz sprany mundur ? A galowy z 2012 wzór. Wejdź na strone mundurowa i się już nie błaźń. Kupić można trzeba chcieć nie co roku cyk do kieszeni.
OlegSwed1977 (2020.07.18)
Myślę, że dobrym uczceniem pamieci ofiar sprawy elbląskiej byłoby wymienienie wszystkich z imienia i nazwiska, którzy byli wówczas represjonowani. Dało by to obraz młodzieży o wielkości Sprawy Elbląskiej bo obecnie jeżeli coś wiedzą, to jedynie to że było coś takiego. Osobiście znałem i współpracowałem w Zamechu z jedną z ofiar Sprawy. Pan Antoni CZuchnowski, wybitny specjalista w ostatnim okresie związany z przekładniami zebatymi
Piotr1019 (2020.07.20)

info

1  
  0