12
12.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Na najważniejszym występie forografów juz nie było. A szkoda, bo to był cudowny koncert.
Moniak (2020.07.13)

info

0  
  0
A Najpiękniej to Epitafium Grało!!! Brawo WIKTOR
(2020.07.13)

info

4  
  0