UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Portel to mi już od jakiegoś czasu przypomina gazetę wybiórczą. Chodzi o przekaz, retorykę i wybiórczość tematów. Dziś nic o rzezi wołyńskiej. Rocznica. O ludobójstwie na Polakch dokonanym przez Ukraińców. Nic o strasznych mordach, straszliwych torturach. Pierdoły na łamach mają pierwszeństwo. Ech, doczekaliśmy czasów.
rejtan369