UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dzisiaj starsza pani w biedronce na sopockiej stojąc przy kasie mało mnie nie zadeptała. nie dość, ze nie zachowała odstepu, to pchała się na moje plecy, szturając bezczelnie. nie pomogę żadnej starej kobiecie, ani facetowi, bo to niekulturalni ludzie. niech sami sobie radzą, jak tacy mądrzy. taka pomoc to trwonienie pracy czasu i kasy. to robienie sztucznych etatów. pomożcie przedsiębiorcom i ich rodzinom, bo z naszych podatków każdy urzednik żyje.