A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Polak były mieszkaniec - wystarczy zapatrzeć się w telefon; )
Jak 70% kierowców. Gadała przez telefon i tyle. Mokra droga i poooszła w teren.
Na wsiach rzeczywiście mają talent lądować w rowach !!!