UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

# bogaty ten wieśniak bamber z wawy # Jak myślisz u nas są rolnicy biedni??? To się bardzo mylisz, czasami w jednym gospodarstwie 4 czy pięć - dwa przynajmniej za 220 tys. a reszta nieco tańsze. Dolicz do tego parę traktorów wartych przynajmniej parę milionów nie mówiąc o własnych kombajnach i sprzęt rolniczy też łącznie parę milionów itd, itd. Mając tylko sto hektarów dostaje około 100 tys. zł za friko i dziesiątki jeszcze innych dopłat, zbyt dużo, żeby je wszystkie tutaj wymienić. Prawie żaden z rolników nie prowadzi eko uprawy tylko produkuje samą chemię. Bieda cna roli już dawno minęła.

zen do Zen