UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Granatowy motocykl i deb. l w białym kasku a za nim w czarnym VW blondynka, oczywiście prędkości przynajmniej podwójne jak dozwolone. Mogą być następnymi, oczywiście są z jednej z tych słynnych wiosek. Mam nadzieję, że policja zakończy te popisy zanim się coś stanie.