UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wierzę, że napewno są policjanci, którzy są po prostu dobrymi ludźmi i sumiennie wykonują swoje obowiązki, niestety trafiają się i czarne owce. .. jak w każdym zawodzie. .. dzisiaj nie hejtujmy - 100 lat Policjanci! a ojcowie Policjanci-125 lat !
janJohn