UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Normalny4 - wszystko się zgadza -jakbyś przeczytał poniżej - od bodaj lat '90 ub. wieku rynek miał swój parking, lecz miasto (dobrze by było zbadać dlaczego)- wydzierżawiło (?)ten parking Januszowi biznesu, który trzyma tam parę autek na sprzedaż, i nie można od lat tam parkować - a parking większy niż ten wybudowany kosztem kolejnej powierzchni rynku. .. może jakiś "włodarz"wtedy był trochę chciwy, łaknąc odrobiny kaski za dzierżawę (?)- a ludzie? - ludzie sobie jakoś poradzą; )będą parkowaćse gdzieś dookoła i dobrze będzie; ))). .. .i tak było - co oczywiście wzbudzało frustracje okolicznych mieszkańców i weszła moda na szlabany przed blokami. .. i tak oto spotykamy się dzisiaj, "celebrując"to wydarzenie, które prędzej czy później musiało nastąpić; ]

PanNikt