UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zdaniem winna jest cała sytuacja związana z wjazdem na malutki parking przy targowisku. .. .Oczywiście Pani zapewne była winna, ale na prawym pasie od pewnego czasu ustawia się sznur samochodów chętnych na wjazd po zakupy na targowisko. .. do tego dochodzi przystanek autobusowy. .. i postój Taxi. .. więc to wszystko w jednym miejscu powoduje problem komunikacyjny i niebezpieczeństwo wypadku. .. Państwo z UM a może coś z tym zrobić ? w miejscu Postoju Taxi zrobić pas na wjazd na Targowisko a za wjazdem kosztem pasa zieleni stworzyć postój Taxi. .. Proszę pomyśleć. .
Normalny4