UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ Norma. Z postoju taxi wyjechać nie można, z przystanku wyjechać normalnie też nie można. @ - Postój Taxi i przystanek przenieść w inne nieopodal miejsce. Myślę, że jest to do zrobienia. A tak na dobrą sprawę miejsce targowiska jest bardzo niefortunne. Na targowiskach potrzeba jest bardzo wiele miejsc na parkowanie, bo czasami ludzie, żeby nie tak często jeździć na targ kupują więcej artykułów. Dla młodych tachanie tych ciężarów to może żaden problem, ale dla starszych to już problem czasami nie do przebycia.