UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cogitans - Czy jak ktoś chce zaparkować na mieście i wszystkie miejsca są zajęte rozstaje jak krowa na drodze i czeka? Jest zakaz to obowiązkiem jest jechać dalej. Ludzie stojący tam mają gdzieś, że autobus nie wyjedzie, że przed skrzyżowaniem trzeba w niebezpieczny sposób zmieniać pas. Ważne, że Oni chcą i już :)
Lisek4