UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odwieczny problem z zaparkowaniem na rynku!! Rynek został zmodernizowany, co zachęca ludzi do korzystania z targowiska, ale parking jest mikroskopijnych rozmiarów. Nikt nie chce parkować dalej i iść z ciężkimi zakupami do auta. Parking musi być na rynku dla sprzedajacych i kupujących. Włodarze powinni zlikwidować te szpetne, stare pawilony i tam zrobić miejsca parkingowe. Przykro, że doszło aż do takiej kolozji z powodu braku miejsc parkingowych na targowisku!!!

Ela123