UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chcesz, to się nie pchaj. .. masz prawo. .. inni mają prawo się pchać. .. Tobie tym krzywdy nie robią. .. choc pewnie znajdziesz całe mnóstwo "argumentów", które jednak wskażą, że nie maja prawa tego robić. .. to jest zrozumiałe. .. ale wbrew tym wszystkim "racjom"każdy ma prawo poruszać się obecnie tam, gdzie chce i jak chce. .. z uwzględnieniem oczywiście wszystkich pozostałych przepisów prawa. ..

Cogitans