UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kto Ci każe zmieniać pas na przejściu? Nie widzisz dalej niż 10m? Nie wiesz, że w taki dzień o takiej porze jest tam korek? Na drodze warto patrzeć. .. myśleć. .. być świadomym. .. zmieniać pas zawczasu. .. jeśli masz świadomość, że prawy jest w takim a nie innym stanie. ..

Cogitans