UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety ale tak to wygląda, kiedy "władzę"nie robią nic! Jak to jest możliwe, aby w każdym dniu, kiedy jest rynek tworzył się zator na jedyn pasie. Autobus nie może wjechać na przystanek, a jak już wjedzie, to nie może wyjechać. Samochody, już na skrzyżowaniu muszą zmieniać pas, bo "rynkowicze"zrobili sobie kolejkę na rynek. Czy naprawdę nie można zrobić z tym porządku?! Może Prezydent ze swoimi służbami albo Radni, w końcu zajmą się tematem?!