31
19.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Stereotyp", "Wikipedia'. .. nie mam więcej pytań. Rozumiem, że stereotypów mówiących, że Polacy to głupki, złodzieje i pomocnicy nazistów przy eksterminacji Żydów też tak zaciekle bronicie?
(2020.06.20)