A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Stereotyp", "Wikipedia'. .. nie mam więcej pytań. Rozumiem, że stereotypów mówiących, że Polacy to głupki, złodzieje i pomocnicy nazistów przy eksterminacji Żydów też tak zaciekle bronicie?