UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wcale mnie to nie dziwi że Armia ma potem takie sieroty co nic nie potrafią, kondycja lezy jak zwłoki w worku itp. Skoro ogarnięty człowiek znajdzie sobie pracę bez problemu, zacznie się rozwijać, to co ma zrobić taki kóremu sie najzwyczajniej nie chce ? Idzie do wojska ! Śmieszą mnie te legendy jaki to wyrósł chłop na chwał bo w wojsku był kiedyś.