UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście masz rację. .. ale prawo. .. broni jednak rowerzystów i pieszych. .. ciężko jest udowodnić, że rowerzysta nie zachował ostrożności. .. chyba, że będzie kilku świadków którzy potwierdza, że jechał jak wariat i nie patrzył na nic. .. i wjechał na przejazd. .. choć. .. to i tak będzie jedynie raczej okoliczność łagodząca. .. bo wina i tak będzie po stronie kierującej skoda. .. :(takie niestety prawo mamy. .. :(

Cogitans