UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym dokładnie miejscu standardem jest że piesi pomimo zielonego czekają aż kierowcy ich zauważą i przepuszczą, bo najczęściej samochody ruszają z legionów jakby były same w mieście, więc nie piszcie tu "jak szybko jechała rowerzystka"tylko popatrzcie na kierowców w tym miejscu. Akurat ten wypadek miał inny charakter ale nie jest ostatnim.

Tttytyy