UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"A z jaka predkoscia wjechala pani na rowerze???"A gów. o cię to obchodzi. Miała zielone na przejeździe to jechała zgodnie z przepisami. Czemu nie pytasz z jaką prędkością biegły dzieci. Dla zdziwionego brakiem uszkodzeń na Skodzie przy tym wypadku (nie kolizji)walnij swoją główeczką w przedni lub tylny zderzak samochodu i wtedy się dowiesz że wszystko zależy od prędkości i kierunku zetknięcia dwóch stron. Czysta fizyka i logika.

sceptyk