UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe jak ty byś się "bawił"gdyby ten "młody"przy tej prędkości potrącił kogoś z twoich bliskich to po pierwsze a po drugie płace skandynawskie nie mają nic do rzeczy, tam mandaty wynoszą nawet do kilku pensji tak więc przekładając to na nasze podwórko mandaty powinny wynosić nie 500 zł a co najmniej 2-3 pensje minimalne.
MON